Hoppa till sidans innehåll

Domarlistor U/J SM

29 JAN 2020 09:35
  • Uppdaterad: 29 JAN 2020 09:35

DOMARLISTOR   DOMARLISTOR  
Invägning 1 
SL 35st
Fredag  07:00-08:30 
Start 09:00 
 
Speaker Tommy Horvath      
       
  Grupp 1,3  
HD Cecilia Cederblad   
SD Sven-Erik Wallin   
SD Thomas Gustavsson          
TK Sofie Lundin Petersdotter
Jury Patrick Thur  
Jury Jan Östlund                        
       
  Grupp 2  
HD Lars-Gunnar Hedlund   
SD L-G Emanuelsson  
SD Patrik Björk  
TK Eva Alsén   
Jury Patrick Thur  
Jury Jan Östlund                        
       
Invägn. 2 SL 26st Fredag 13:00-14:30
Srtart 15:00
 
Speaker Johnny Wiklund  
       
HD Peter Paunovic    
SD Pernilla Röhr   
SD Leif Josefsson                    
TK Olivia Angermayer  
Jury Patrik Björk                        
Jury Joakim Lakso                     
       
Invägn. 3 SL 18st Fredag 17:30-19:00
Start 19:30
 
Speaker Johnny Wiklund  
       
HD Bianca Norman   
SD Eva Alsén   
SD Stefan Arvidsson   
TK Marcus Löfström  
Jury Peter Karlsson                  
Jury Leif Josefsson                    
       
Invägn. 1 SL 20st Lördag 07:00-18:30 
Start 09:00
 
Speaker Tommy Horvath  
       
HD Pernilla Röhr   
SD Patrik Thur  
SD Lars-Gunnar Hedlund   
TK Thomas Gustavsson          
Jury L-G Emanuelsson  
Jury Joakim Lakso                     
       
Invägn. 2 SL 20st Lördag 10:30-12:00
Start 12:30
 
Speaker Johnny Wiklund  
       
HD Jan Östlund                        
SD Stefan Arvidsson  
SD Eva Alsén   
TK Sven-Erik Wallin   
Jury Leif Josefsson                    
Jury Patrik Björk                        
       
Invägn. 3 SL 23st Lördag 14:00-15:30 
Start 16:00
 
Speaker Ronja Westberg  
       
HD Cecilia Cederblad   
SD Peter Paunovic    
SD Lars-Gunnar Hedlund   
TK Sofie Lundin Petersdotter
Jury Patrick Thur  
Jury Thomas Gustavsson          
       
Invägn. 4 SL 18st Lördag 18:00-19:30
Start 20:00
 
Speaker Ronja Westberg  
       
HD Stefan Arvidsson   
SD Bianca Norman   
SD Sven-Erik Wallin   
TK Olivia Angermayer  
Jury Jan Östlund                        
Jury Peter Karlsson                  
       
Invägn. 1 SL 26st Söndag 07:00-08:30
Start 09:00
 
Speaker Johnny Wiklund  
       
HD Joakim Lakso                     
SD Lars-Gunnar Hedlund   
SD Eva Alsén   
TK Victoria Oscarsson  
Jury Patrik Björk  
Jury Thomas Gustavsson  
       
Invägn. 2 BP 30st Söndag 11:30-13:00
Start 13:30
 
Speaker Marcus Löfström  
       
HD Leif Josefsson  
SD Sven-Erik Wallin   
SD Bianca Norman   
TK Amanda Bergström  
Jury L-G Emanuelsson  
Jury Peter Karlsson                  
       
Invägn. 3 BP 39st Söndag 13:30-15:00
Start 15:30
 
Speaker Marcus Löfström  
  Grupp 1  
HD Cecilia Cederblad   
SD Peter Karlsson  
SD Thomas Gustavsson          
TK Amanda Bergström  
Jury Patrick Thur  
Jury Jan Östlund                        
       
  Grupp 2 och 3  
HD Peter Paunovic    
SD Pernilla Röhr   
SD Sven-Erik Wallin   
TK Amanda Bergström  
Jury Patrik Björk                        

Epost: This is a mailto link

knapp-databas

knapp-databas

knapp-resebok

knapp-mal1418



  

 

   

 

Postadress:
Svenska Styrkelyftförbundet
Karlsgatan 28
703 41 Örebro

Besöksadress:
Idrottens Hus, Karlsgatan 28
703 41 Örebro

Kontakt:
Tel: 0104507170
E-post: This is a mailto link

 

 

 

 

Gilla oss på Facebook

 

Missa inte heller vår mästerskapssida

 

Vi finns också på Instagram
Där heter vi @styrkelyftforbundet


Du hittar oss även på Twitter